За результатами великомасштабних поліцейських операцій «Злодій в законі» і «Братва-35», правоохоронні органи Італії, Франції, Польщі, Бельгії, Словенії та Греції заарештували загалом 45 вихідців з Грузії. Всі вони підозрюються в скоєнні квартирних крадіжок і відмиванні грошей.

За повідомленням МВС Грузії, операція відбулася за безпосередньої участі «поліцейських аташе», спрямованих за рішенням уряду країни в європейські держави для допомоги в боротьбі проти «грузинських кримінальних спільнот». Співробітники МВС Грузії надавали європейським колегам всю інформацію про злочинців, які оселилися в Євросоюзі протягом останніх кількох років. У тому числі надали відбитки пальців, фотографії та інші дані.

Грузія активно співпрацює з ЄС в боротьбі проти грузинських нелегалів, які в Європі переважно займаються квартирними крадіжками. Тим самим Тбілісі намагається запобігти призупиненню «безвізового режиму» з Європейським союзом. Про ймовірність такого кроку неодноразово говорили міністри внутрішніх справ Франції, Італії та Німеччини.

 

Posted by MyOK

Website: https://okrip.com/

залишити свій коментар: