Глава Міністерства юстиції Росії Костянтин Чуйченко назвав вимогу Європейського суду з прав людини звільнити опозиційного політика Олексія Навального «грубим втручанням у діяльність судів».

Оприлюднений ЄСПЛ документ міністр вважає «необґрунтованим і неправомірним».

Виступаючи в середу в Москві перед журналістами, він заявив, що у вимозі ЄСПЛ не міститься вказівок на «жоден факт, жодну норму права», яка дозволила б суду винести рішення про звільнення Навального. На думку міністра, згідно з російським законодавством, підстав для звільнення Навального немає.

Рішення європейського суду Чуйченко вважає «політичним» і таким, який може тільки ускладнити відновлення стосунків Росії з інституціями Ради Європи.

16 лютого Європейський суд із прав людини вирішив, що влада Росії має негайно звільнити зі слідчого ізолятора російського опозиційного політика Олексія Навального. 

Симоновський суд Москви 2 лютого ухвалив рішення відправити в колонію російського опозиційного політика Олексія Навального.

Умовне покарання, яке він отримав в одній із кримінальних справ у 2014 році, було замінене на три з половиною роки колонії загального режиму.

На засіданні 2 лютого суддя вирішила задовольнити відповідне клопотання російських тюремників, які просили змінити Навальному умовне покарання на ув’язнення терміном три з половиною роки у справі «Ів-Роше», заявляючи, що він порушив умови випробувального терміну. Навальний це заперечував і просив суд звільнити його.

 

Posted by MyOK

Website: https://okrip.com/

залишити свій коментар: